Visual oil level indicator - 254mm/M10 - LVA30-T-A-P-M10
…
Läs mer
Artikelnummer:
LVA30TAPM10
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
21 varianter
Utvald variant:
LVA30TAPM10
Visual oil level indicator - 254mm/M10
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Längd
292 mm
Modell kod
LVA30-T-A-P-M10
Monteringshålavstånd
254 mm
Märke namn
MP Filtri
Packningsmaterial
NBR
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-25 °C
Tryck max.
1 bar
Åtdragning moment
10 Nm
Förpackningsstorlek
Streckkod
494179
Bruttovikt
0,23 Kg
Nettovikt
0,23 Kg
Ursprungsland
ITA
Intrastat artikelkod
Produktinformation