JM-14-22-L10
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
12 varianter
Valgt variant:
JM-14-22-L10
Nut 1.3/16-12 JIC
Accessories (1)
Bushing
Partnumber:
JD-22
Specifications
Dimensions and shipping
A
27,5 mm
Brand Name
FOR
CH
36 mm
Corrosion resistance
1400 hours salt spray DIN EN ISO 9227
Diameter pipe
22 mm
J
1.3/16-12 JIC
Material
Steel
Pressure max.
315 bar