DM8003K20
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
6 varianter
Utvald variant:
DM8003K20
Koppling Pyplok 90K, Inv-M 20 mm Syrafast
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
A
73,15 mm
B
33,02 mm
C
37,08 mm
Diameter rør
20 mm
Materiale
Rostfritt stål
Materialekvalitet
ASTM-A479/A182-316
Mærke navn
Pyplok
Vinkel
90 °
Pakke str.
Stregkode
325835
Brutto vægt
Kg
Netto vægt
Kg
Oprindelsesland
esp
Produkt information
Målskitse
Koppling Pyplok 90K, Inv-M 20 mm