DD4-120140
Pakkauskoko:
25 st
Pienin tilausmäärä on:
1 st
KATSO MUUT VARIANTIT
23 varianttia
Valittu variantti:
DD4-120140
Slangklammer W4 120-140 bredd=12mm
Tilbehør (1)
Slangmejsel 7mm för slangklammer böjbar.
Partnumber:
SLANGMEJSEL
Specifications
Dimensions and shipping
Bredd
12 mm
Diameter min.
120 mm
Diameter max.
140 mm
Materialkvalitet
1.4301 / AISI304
Märke namn
Mikalor
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Rostbeständighet
400 hours salt spray ASTM B-117
Standard DIN
DIN 3017
Tillverkningsmaterial
Rostfritt stål
Åtdragning moment
7 Nm
Package size
25 st
Barcode
228773
Gross weight
0,049 Kg
Net weight
0,049 Kg
Country of origin
esp
Product information