4915-18-06-SY
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
6 varianter
Utvald variant:
4915-18-06-SY
PRESSNIPPEL 4915 BM18 SL3/8
Specifications
Dimensions and shipping
A
20 mm
Angle
0 °
Brand Name
Hydraspecma
Diameter banjo
18 mm
Hose coupling type
Till lös hylsa
Hose size
3/8 "
L
74,1 mm
L1
29,5 mm