4810-20-12-SY
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
16 variants
Chosen variant:
4810-20-12-SY
3/4" Insert - (20S) M30x2 male - AISI316
Specifications
Dimensions and shipping
Angle
0 °
Brand Name
Hydraspecma
Diameter pipe
20 mm
Hose coupling type
For separate ferrule
Hose size
3/4 "
Key size
32 mm
L
76 mm
L1
37 mm