111-50-16-R1/4
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
14 varianter
Utvald variant:
111-50-16-R1/4
Manometer anslutning Bak R1/4'', 0-16 Bar
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Diameter
50 mm
Gevind
R 1/4 BSPT
Model kode
MABP50R0239
Mærke navn
Tierre
Portplacering
Bak
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Trykindstilling maks.
16 bar
Trykindstilling min.
0 bar