1056-04-L100
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
13 varianter
Valgt variant:
1056-04-L100
Rörförlängning Utv-R 1/4'' L=100 mm
Specifications
Dimensions and shipping
Gevind udvendig
G 1/4 BSP
L
100 mm
Vinkel
0 °
Package size
Barcode
435326
Gross weight
1,50 Kg
Net weight
1,50 Kg
Country of origin
DE
Product information
Artikel datablad
Others has been looking for
LOCK PRESSAL MED KEDJA 63MM
LOCK PRESSAL MED KEDJA 63MM
Partnumber:
Package size:
Min. order quantity is:
Partnumber:
10 st
Min. order quantity is:
Slangnippel R3/4 till SL3/4, Syrafast
3822-12-12-SY
IBC Ext S60x6 - Kamlock DN40 1.1/2" Stainless steel
IBCF60A150-SS
Packning NBR/PTFE Camlock 3''
Packning NBR/PTFE Camlock 3''
RNP-80
Palopostiliitin AL ulkokierre
Palopostiliitin AL ulkokierre
PLUA080X080
Ångkoppling Hane Ø 1/2'', EN14423, Syrafast
RMSR013
Adapter Rak, Utv-KR 3/4'', Syrafast
2501-3/4-SY
Adapter Rak, Utv-R, Syrafast
Adapter Rak, Utv-R, Syrafast
E.P.T. gasket 1'
E.P.T. gasket 1'
RE-25
Klokoppling 32 Ø1/2'', SMS1176
Klokoppling 32 Ø1/2'', SMS1176
2 st
Brandkoppling Pressal SL 76mm
Brandkoppling Pressal SL 76mm