XGE12LU34
Pakke str.:
10 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
30 varianter
Valgt variant:
XGE12LU34
Stud fitting - ø12L x 3/4" UNF
Reservdelar (1)
O-ring, Utv-UNF 3/4''
Artikelnummer:
OUN-08
Specifikationer
Dimensioner och frakt
D1
12 mm
D2
10 mm
Diameter rör
12 mm
Dimension i
11 mm
Gevind T
3/4-16 UNF
Gänga utv.
3/4-16 UNF
Gänga utv. metrisk
M18x1,5
L
31 mm
L1
39 mm
L2
13 mm
Modell kod
XA12L3416UZN
Märke namn
Stauff
Packningsmaterial
NBR
REACH compliant
Yes
RoHs compliant
Yes
Rostbeständighet
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
S1
24 mm
S2
22 mm
Serie
L
Säkerhetsfaktor
4
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Tillverkningsmaterial
Steel
Tryck max.
400 bar
Vinkel
0 °
Ytskiktbehandling
Zinc-Nickel plated
i
11 mm
Åtdragning moment
50 Nm
Förpackningsstorlek
10 st
Streckkod
131498
Bruttovikt
0,05 Kg
Nettovikt
0,05 Kg
Ursprungsland
DEU
Intrastat artikelkod
Produktinformation
Måttskiss
Stud fitting - ø12L x 3/4" UNF
Product datasheet
3D-fil
Obs: För att öppna 3D-filer krävs ett program som stöder filformatet
Ofte købt sammen med
Snabbkoppling Hane Nito 3/4'', Ø 19mm
Varenummer:
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
Snabbkoppling Hona Nito 3/4'', Inv-G 3/4''
Varenummer:
Koppling Övergång Nito, Utv-G 3/4'', Inv-G 1/2''
Snabbkoppling RF hona UNF 3/4"
Snabbkoppling RF hona UNF 3/4"
RF08TD12FN
Snabbkoppling Hane Nito 3/4'', Inv-G 3/4''
Snabbkoppling Hona Nito, inv-G3/4 med backventil
Snabbkoppling Hona Nito 3/4'', Ø 19mm
Snabbkoppling RF Hane UNF 3/4"
Snabbkoppling RF Hane UNF 3/4"
RF08TD12MN
Snabbkoppling Hane Nito 3/4'', Utv-G 3/4''
Snabbkoppling Hona ST Inv-G3/4'' MSG NBR
6S31BS
Snabbkoppling Hona Nito, Saftey Ø 3/4''
Snabbkoppling Hane Nito 3/4'', Inv-G 1/2''
Snabbkoppling Hane Nito 3/4'', Utv-G 1/2''
Snabbkoppling Hane Nito 3/4'', Ø 12mm