XGE10LKR
Förpackningsstorlek:
100 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
15 varianter
Utvald variant:
XGE10LKR
Stud fitting - ø10L x 1/4" BSPT
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter rör
10 mm
Gänga utv.
R 1/4 BSPT
Gänga utv. metrisk
M16x1,5
Modell kod
FI-GE-10LRk-W3
Märke namn
Stauff
Serie
L
Temperatur max.
+120 °C
Temperatur min.
-40 °C
Tillverkningsmaterial
Steel
Tryck max.
630 bar