S665-10-45U bulkhead elbow
S665-10-45U bulkhead elbow
Artikelnummer:
VUP-10
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
Låsemøtrik 9/16 UNF
Varenummer: 31FS06
B
21 mm
C
42,5 mm
CH
22 mm
D
30 mm
Diameter rør
10 mm
Dimension J1
9/16-18 JIC
Gevind udvendig
9/16-18 JIC
J
Korrosions resistens
1400 hours salt spray DIN EN ISO 9227
Materiale
Steel
Mærke navn
FOR
Overfladebehandling
Electro-galvanized / White chromatized
T
10 mm
T1
10 mm
Tryk maks.
350 bar