VA10SR1/4DKO
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
27 varianter
Valgt variant:
VA10SR1/4DKO
Stud fitting - ø10S indv x 1/4" BSP - o-ring seal
Alternativer (1)
Varenummer:
FEGED10SR14WD
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Angle
0 °
Brand Name
Gates Tube Fittings GmbH
Corrosion resistance
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
Diameter pipe
10 mm
Material
Steel
Model code
VAD10SR14WZN
Pressure max.
800 bar
REACH compliant
Yes
RoHs compliant
Yes
Safety factor
4
Sealing material
NBR
Series
S
Surface treatment
Zinc-Nickel plated
Temperature max.
+100 °C
Temperature min.
-35 °C
Thread inner metric
M18x1,5 MM
Thread outer
G 1/4 BSP
Pakke str.
0 pcs
Stregkode
Brutto vægt
0,08 Kg
Netto vægt
0,08 Kg
Oprindelsesland
DEU
Intrastat varekode
Produkt information
Frequently bought together with
Vinkel indskruning 90° - ø6L x 1/4" BSPT
Partnumber:
B06LR1/4X
Package size:
Min. order quantity is:
1 pcs
Manometer påskruning - ø12L x 1/4" BSP indv - o-ringstætning
Partnumber:
VO12LDKO
Package size:
Min. order quantity is:
Manometer påskruning - ø10L x 1/4" BSP indv - o-ringstætning
VO10LDKO
Manometer forskruning - ø6L x 1/4" BSP indv
O06LX
Vinkel indskruning 90° stilbar - ø8L x 1/4" BSP
BE08RL/OAX
Indskruning - ø8L x 1/4" BSP 60°
A08RLAX
Manometer påskruning - ø8L x 1/4" BSP indv - o-ringstætning
VO08LDKO
Vinkel indskruning 90° - ø10L x 1/4" BSPT
B10RLX
Indskruning - ø6S x 1/4" BSP - WD pakning
A06RSWDX
Indskruning - ø8L x 1/4" BSP - WD pakning
A08RLWDX
Indskruning - ø12S x 1/4" NPT
Indskruning - ø12S x 1/4" NPT
A12S1/4NPTX
Indskruning - ø8S x 1/4" NPT
Indskruning - ø8S x 1/4" NPT
A08SNPTX
Lynkobling han - Tema (ISO-B) - DN06 - G1/4" m. eliminator
TIB2521
Manometer forskruning - ø12L x 1/4" BSP indv
O12LX
Indskruning - ø6LL x 1/4" BSPT
Indskruning - ø6LL x 1/4" BSPT
A06LLR1/4X
Hunpart, 1/4" Bruning SM-251-4FB
SM251
Indskruning - ø8L studs x 1/4"BSP
VA08RLRSK
Manometer forskruning - ø10L x 1/4" BSP indv
O10LX
Indskruning - ø8S x 1/4" BSP - WD pakning
A08RSWDX
Kontraventil (->) - ø8S x 1/4" BSP - 1 bar - WD pakning
RZ08RSX
Kontraventil (<-) - ø8L x 1/4" BSP - 0.5 bar - WD pakning
RV08RL0.5X
Vinkel indskruning 90° - ø6L x 1/4" NPT
B06L1/4NPTX
Kontraventil (<-) - ø8L x 1/4" BSP - 1 bar - WD pakning