S505-38IT Tee
JIC 1 7/8"
…
Läs mer
Artikelnummer:
TU-38
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
9 varianter
Utvald variant:
TU-38
S505-38IT Tee
Accessories (2)
Bushing
Partnumber:
B-38
Mutter, UNF-1 7/8''-12
Partnumber:
J-38
Specifications
Dimensions and shipping
B
59 mm
B2
59 mm
Brand Name
FOR
Corrosion resistance
1400 hours salt spray DIN EN ISO 9227
Diameter pipe
38 mm
J
1.7/8-12 JIC
J2
1.7/8-12 JIC
Material
Steel
Pressure max.
250 bar
Surface treatment
Electro-galvanized / White chromatized
T
38 mm
T1
38 mm