S605-16-21G barrel Tee BSP
S605-16-21G barrel Tee BSP
Varenummer:
TOD-16-1/2
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
B
36,5 mm
B1
36,5 mm
Brand Name
FOR
C
43 mm
CH
27 mm
Corrosion resistance
1400 hours salt spray DIN EN ISO 9227
Diameter pipe
16 mm
Dimension J1
7/8-14 JIC
F
G 1/2 BSP
J
7/8-14 JIC
Material
Steel
Pressure max.
350 bar
Surface treatment
Electro-galvanized / White chromatized
T
16 mm
T1
16 mm