S680-25TG barrel Tee with nut
S680-25TG barrel Tee with nut
Varenummer:
TGD-25
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
B
46 mm
B1
46 mm
C
51,5 mm
CH
38 mm
Diameter pipe
25 mm
Dimension J1
1.5/16-12 JIC
J
1.5/16-12 JIC
Pressure max.
290 bar
T
25 mm
T1
25 mm