S680-16TG barrel Tee with nut
S680-16TG barrel Tee with nut
Varenummer:
TGD-16
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
B
36,5 mm
B1
36,5 mm
C
42 mm
CH
27 mm
Diameter rør
16 mm
Dimension J1
7/8-14 JIC
Gevind indvendig
7/8-14 JIC
T
16 mm
T1
16 mm
Tryk maks.
350 bar