S680-10TG barrel Tee with nut
S680-10TG barrel Tee with nut
Artikelnummer:
TGD-10
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
Nut 9/16 -18 JIC NW 17 mm
Artikelnummer: JM-06-10
B
27 mm
B1
27 mm
C
32 mm
CH
17 mm
Diameter rør
10 mm
Dimension J1
9/16-18 JIC
Gevind indvendig
9/16-18 JIC
Gevind udvendig
J
J2
Korrosions resistens
1400 hours salt spray DIN EN ISO 9227
Materiale
Steel
Mærke navn
FOR
Overfladebehandling
Electro-galvanized / White chromatized
T
10 mm
T1
10 mm
Tryk maks.
350 bar