SPCOURJ24DC
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
7 varianter
Valgt variant:
SPCOURJ24DC
24Vdc coil DHU-20 With amp connector
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Brand Name
Atos
Color
Red
Current type
DC
Diameter inner
18 mm
Length
40 mm
Model code
SP-COURJ24DC
Plug type
AMP
Power W
33 W
Voltage
24 V
Förpackningsstorlek
0 pcs
Streckkod
Bruttovikt
0,23 Kg
Nettovikt
0,23 Kg
Ursprungsland
ITA
Intrastat artikelkod
Produktinformation
Coil for Atos NG06 valve.
Nominal voltage: +/-10% of rated voltage.
Andra tittar på
24Vdc magnetspole DHU med # ensretter til 24Vac-50/60Hz