SIT42-N-GR2
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
36 varianter
Utvald variant:
SIT42-N-GR2
Sitex hub, drilled GR2 (1:8)
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Brand Name
Sitex
C
42 mm
Diameter hub
65 mm
Material
Steel
Number of outer grooves
50
Power kW/rpm max.
0.021 kW
Power nominal kW/rpm.
0.011 kW
Pump group
2
Shaft cone
1:8
Shaft keyway
3,2 mm
Shaft type
Tapered
Torque nominal
10 daNm
Torque output max.
20 Nm
d
65 mm
Förpackningsstorlek
0 pcs
Streckkod
Bruttovikt
0,89 Kg
Nettovikt
0,89 Kg
Ursprungsland
Intrastat artikelkod
Produktinformation
Måttskiss
Sitex nav, udboret gr2 (1:8)
Länkar
Product catalog
Product catalog
Andra tittar på
Sitex 38 polyamid ring
Sitex 38 polyamid ring
Artikelnummer:
SIT38-R
Sitex 48 polyamid ring
Sitex 48 polyamid ring
Artikelnummer:
SIT48-R
Sitex nav, udboret gr1 (1:8)
Sitex nav, udboret gr1 (1:8)
SIT24-N-GR1
Sitex 32 polyamid ring
Sitex 32 polyamid ring
SIT32-R
Sitex 42 polyamid ring
Sitex 42 polyamid ring
SIT42-R
Sitex 24 polyamid ring
Sitex 24 polyamid ring
SIT24-R
Sitex nav
Sitex nav
SIT24-N
SIT28-N
Sitex nav, udboret gr3 (1:8)
Sitex nav, udboret gr3 (1:8)
SIT48-N-GR3
Sitex nav, udboret GR2-4 (1:8) 4 mm notgang 2 MM DYB PÅ STØR