Pumpanslutning 90G EU51/56-IG1'' Aluminium
ANSLUTNING 90G EU51/56-IG1''
…
Läs mer
Artikelnummer:
RP3-100
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
8 varianter
Utvald variant:
RP3-100
Specifications
Dimensions and shipping
Antal bultar
3
Bultcirkel
51 mm
Gänga inv.
G 1 BSP
Märke namn
Hydraspecma
Tillverkningsmaterial
Aluminium
Tryck max.
180 bar
Vinkel
90 °
Package size
Barcode
198991
Gross weight
0,35 Kg
Net weight
0,35 Kg
Country of origin
ita
Product information
Measure sketch
ANSLUTNING 90G EU51/56-IG1''
Artikel datablad
Others has been looking for
Pumpanslutning 90G EU30-IG1/2 Aluminium
Partnumber:
RP1-12
Package size:
Min. order quantity is:
Anslutning 90B G 40-G3/4" Stål
Anslutning 90B G 40-G3/4" Stål
Partnumber:
2RG3/4X40
Min. order quantity is:
Pumpfläns 90gr 4bultar d30mm ,G1/2''