NH3063/30400
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
69 varianter
Utvald variant:
NH3063/30400
Double acting cylinder NH30-SD-63/30x400-S
Spare parts (2)
Joint bearing
Artikelnummer:
GE30DO2RS
Level Glass - aluminium 1/2"BSP
Artikelnummer:
SM12
Specifikationer
Dimensioner och frakt
A
225 mm
A1
84 mm
Area piston pull side
24.1 cm2
Area piston push side
31.17 cm2
B
175 mm
Brand Name
LJM
C
40 mm
D
63 mm
Diameter inner cylinder
63 mm
Diameter rod
30 mm
Diameter spherical bearing
30 mm
E
61 mm
Eye width cylinder
35 mm
F
G 1/2 BSP
Model code
NH30-SD-63/30x400-s
Mounting dimension
625 mm
Pressure max.
250 bar
Stroke
400 mm
Thread
G 1/2 BSP
Top eye width
35 mm
d
30 mm