NH2180/40200
Pakkauskoko:
0 pcs
Pienin tilausmäärä on:
1 pcs
KATSO MUUT VARIANTIT
42 varianttia
Valittu variantti:
NH2180/40200
Double acting cylinder NH21-AD-80/40x200-A
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
A
312 mm
Area kolv trycksida
50.24 cm2
Areal kolv dragsida
37.7 cm2
C
85 mm
D
80 mm
Diameter inv. cylinder
80 mm
Diameter stång
40 mm
Diameter ôg
35.5 mm
E
71 mm
F
G 1/2 BSP
Gänga
G 1/2 BSP
Inbyggnadsmått
512 mm
Modell kod
NH21-AD-80/40x200-A
Märke namn
LJM
Slaglängd
200 mm
Tryck max.
210 bar
d
40 mm
Ögbredd
40 mm