NH2163/30500
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
42 varianter
Valgt variant:
NH2163/30500
Double acting cylinder NH21-AD-63/30x500-A
Reservedele (1)
Seal kit for LJM-63/30 For NH21+30
Varenummer:
REP-NH06330
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
A
282 mm
Area piston pull side
24.1 cm2
C
75 mm
D
63 mm
Diameter eye
30.5 mm
Diameter inner cylinder
63 mm
Diameter rod
30 mm
E
61 mm
Eye width
30 mm
Model code
NH21-AD-63/30x500-A
Mounting dimension
782 mm
Pressure max.
210 bar
Stroke
500 mm
d
30 mm