NH2163/30200
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
42 varianter
Utvald variant:
NH2163/30200
Double acting cylinder NH21-AD-63/30x200-A
Specifications
Dimensions and shipping
A
282 mm
Area piston pull side
24.1 cm2
C
75 mm
D
63 mm
Diameter eye
30.5 mm
Diameter inner cylinder
63 mm
Diameter rod
30 mm
E
61 mm
Eye width
30 mm
Model code
NH21-AD-63/30x200-A
Mounting dimension
482 mm
Pressure max.
210 bar
Stroke
200 mm
d
30 mm