MT15-2000
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
12 variants
Chosen variant:
MT15-2000
Test hose assy., ø6xø6 2
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Bend radius
35 mm
Diameter inner
2 mm
Diameter outer
5 mm
Length
2000 mm
Pressure max.
630 bar
Temperature max.
+100 °C
Temperature min.
-35 °C
Pakke str.
0 pcs
Stregkode
Brutto vægt
Kg
Netto vægt
Kg
Oprindelsesland
Intrastat varekode
Produkt information
Testslange, ø6 x ø6 A2000mm
Andre kigger på
High pressure hose 630 bar DN2
High pressure hose 630 bar DN2