MT10-3000
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
22 varianter
Valgt variant:
MT10-3000
Test hose assy., 1/4BSPxM16
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Bend radius
35 mm
Brand Name
Stauff
Diameter inner
2 mm
Diameter outer
5 mm
Length
3000 mm
Model code
SMS-20/M1/4-B-OR-3000-B-W3
Pressure max.
630 bar
Temperature max.
+100 °C
Temperature min.
-35 °C
Förpackningsstorlek
0 pcs
Streckkod
Bruttovikt
0,12 Kg
Nettovikt
0,12 Kg
Ursprungsland
DEU
Intrastat artikelkod
Produktinformation
R1/4"manometer/M16X2 L=3000mm 801.10.162/6400/801.50.104
Länkar
Product catalog
Product catalog
Andra tittar på
Test hose assy., 1/4BSPxM16
Artikelnummer:
MT10-2000
Förpackningsstorlek:
High pressure test hose. M16 x Pressure gauge
Artikelnummer:
MT11-0500
High pressure hose 630 bar DN2
High pressure hose 630 bar DN2