MT10-1500
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
22 varianter
Utvald variant:
MT10-1500
Test hose assy., 1/4BSPxM16
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Bend radius
35 mm
Brand Name
Stauff
Diameter inner
2 mm
Diameter outer
5 mm
Length
1500 mm
Pressure max.
630 bar
Temperature max.
+100 °C
Temperature min.
-35 °C