MF0202P10NB
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
23 varianter
Utvald variant:
MF0202P10NB
Filter element - MPT - 10my nominel
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Brand Name
MP Filtri
Diameter hole
22 mm
Diameter outer
44 mm
Filtration
Nominal
Filtration degree
10 my
Flow rate nominal LMin
64 lpm
Length
170 mm
Model code
MF0202-P10N-B
Pressure max.
10 bar
Sealing material
NBR
Temperature max.
+110 °C
Temperature min.
-25 °C
Pakke str.
0 pcs
Stregkode
Brutto vægt
0,17 Kg
Netto vægt
0,17 Kg
Oprindelsesland
ITA
Intrastat varekode
Produkt information
MF filter elements for filters installed in the tank, models MPF and MPT.
Links
Product catalog
Product catalog
Andre kigger på
Return filter - 10my absolut - 1/2" BSP
Varenummer:
MPF0301G1A10
Pakke str.:
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
Return filter - 25my absolut - 3/4" BSP
Varenummer:
MPF1002G2A25
Min. bestillingsenhed er:
Electrical pressure indicator - 1.5 bar
BEA15HA50P01
Filter element - MPF - 10my nominel
MF4002P10NB
Filter element - MPF - 25my absolut
MF1002A25HB
Return filter - 10my absolut - 3/4" BSP
MPF1002G2A10
Return filter - 10my nominel - 1/2" BSP
MPF0301G1P10
MF0201P10NB
Return filter - 10my absolut - 1" BSP