S220-25-33U adaptor UNF
…
Läs mer
Artikelnummer:
M-25-1.5/16
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
24 varianter
Utvald variant:
M-25-1.5/16
S220-25-33U adaptor UNF
Tilbehør (2)
Støttering ø25
Partnumber:
B-25
Omløber 1.5/16-12 JIC Nøglevidde 38mm
Partnumber:
J-25
A
52 mm
B
23 mm
CH
38 mm
D
15 mm
Diameter rør
25 mm
Dimension F
1.5/16-12 UNF
F
1.5/16-12 UNF
Gevind udvendig
1.5/16-12 JIC
Gevind udvendig
J
1.5/16-12 JIC
Korrosions resistens
1400 hours salt spray DIN EN ISO 9227
Materiale
Steel
Mærke navn
FOR
Overfladebehandling
Electro-galvanized / White chromatized
Pakningsmateriale
T
25 mm
Temperatur maks.
+120 °C
Temperatur min.
-20 °C
Tryk maks.
290 bar