S220-12-14U adaptor UNF
…
Read more
Partnumber:
M-12-9/16
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
24 variants
Chosen variant:
M-12-9/16
S220-12-14U adaptor UNF
Accessories (1)
Mutter, UNF-3/4''-16
Artikelnummer:
J-12
A
35 mm
B
17 mm
CH
22 mm
D
10 mm
Diameter rör
12 mm
Dimension F
9/16-18 UNF
F
9/16-18 UNF
Gänga utv.
3/4-16 JIC
Gänga utv.
J
3/4-16 JIC
Modell kod
SA102012/1214
Märke namn
FOR
Packningsmaterial
NBR
Rostbeständighet
T
12 mm
Temperatur max.
+120 °C
Temperatur min.
-20 °C
Tillverkningsmaterial
Steel
Tryck max.
350 bar