Bell hous. SAE-C x B5/160-180 LMC350AF6A080
Klokke SAE C x B5/160-180 LMC350AF6A080
…
Læs mere
Varenummer:
LMC350AA080
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
4 varianter
Valgt variant:
LMC350AA080
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Brand Name
MP Filtri
Depth
239 mm
Diameter Bolt hole
18,0 mm
Diameter flange
350 mm
Diameter mountinghole
255 mm
Holes circle
300 mm
Material
Aluminium
Motor size
160, 180 IEC
Mountingtype
B5
Pump group
SAE-C
Recess towards engine
250 mm
Temperature max.
+80 °C
Temperature min.
-30 °C