Bell hous. SAE-B x B5/100-112 LMC250AFSQ070
Klokke SAE B x B5/100-112 LMC250AFSQ070
Varenummer:
LMC250AQ070
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
Coupling 22.22 x 28mm SGEA21G02502+EGE2+SGEA21M0506
Varenummer: AKGMM03P0016
Paper seal B5/100-112
Varenummer: GUMP250
Brand Name
MP Filtri
Depth
138 mm
Diameter Bolt hole
14,0 mm
Diameter flange
250 mm
Diameter mountinghole
185 mm
Holes circle
215 mm
Material
Aluminium
Motor size
100, 112 IEC
Mountingtype
B5
Pump group
SAE-B
Recess towards engine
180 mm
Temperature max.
+80 °C
Temperature min.
-30 °C