KR-60X68X2.5
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
46 varianter
Utvald variant:
KR-60X68X2.5
Copper washer 2
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Brand Name
Hydraspecma
Diameter inner
60 mm
Diameter outer
68 mm
Fits to BSP thread
G 2
Height
2.5 mm
Material
Copper
Material thickness
2.5 mm
Standard DIN
DIN 7603A
Temperature max.
+300 °C
Temperature min.
-100 °C