K28LXGM1
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
11 varianter
Utvald variant:
K28LXGM1
Bulkhead fitting - ø28L x 1" BSP - w. counter nut
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter rör
28 mm
Gänga utv.
G 1 BSP
Gänga utv. metrisk
M36x2
Modell kod
YXK28L601BAn
Märke namn
Gates
REACH compliant
Yes
RoHs compliant
Yes
Rostbeständighet
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
Serie
L
Säkerhetsfaktor
4
Temperatur max.
+120 °C
Temperatur min.
-40 °C
Tillverkningsmaterial
Steel
Tryck max.
250 bar
Vinkel
0 °
Ytskiktbehandling
Zinc-Nickel plated
Förpackningsstorlek
0 pcs
Streckkod
Bruttovikt
0,07 Kg
Nettovikt
0,07 Kg
Ursprungsland
DEU
Intrastat artikelkod
Produktinformation
Skotforskruning - ø28L x 1" BSP - m. kontramøtrik