ILLZTC24-2K
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
2 variants
Chosen variant:
ILLZTC24-2K
Temperature control 24VDC
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
ASA
Model code
ILLZTC24-2K
Package size
0 pcs
Barcode
Gross weight
Kg
Net weight
0,25 Kg
Country of origin
aut
Intrastat code
Product information
Temperatur kontrol 24VDC TT Køler
Product datasheet
Frequently bought together with
TT 11 Køler 24 VDC 150 LPM 0.28 kW/C med bypass
Partnumber:
ASATT11RD02BT
Min. order quantity is:
1 pcs
TT 16 Køler 24 VDC 200 LPM 0.39 kW/C med bypass
Partnumber:
ASATT16RD02BT
Mach2 lynkobling M22x1,5 ISO hunpart udv. gevind
LDC-007-B-0-00-S50-0-0 køler 125 l/min-0,18 kW/ C 24 Vdc, 5
Mach2+4 lynkobling M22x1,5 NS hunpart udv. gev.
LDC-011-B-0-00-S50-0-Z køler 150 l/min-0.30 kW/ C 24 Vdc 5
TT 16 Køler 12 VDC 200 LPM 0.39 kW/C med bypass