ILLZTC12-2K
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
2 varianter
Valgt variant:
ILLZTC12-2K
Temperature control 12VDC
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Brand Name
ASA
Model code
ILLZTC12-2K
Pakke str.
0 pcs
Stregkode
Brutto vægt
Kg
Netto vægt
0,25 Kg
Oprindelsesland
aut
Intrastat varekode
Produkt information
Temperatur kontrol 12VDC TT Køler
Product datasheet
Ofte købt sammen med
TT 11 Køler 24 VDC 150 LPM 0.28 kW/C med bypass
Varenummer:
ASATT11RD02BT
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
TT 16 Køler 24 VDC 200 LPM 0.39 kW/C med bypass
Varenummer:
ASATT16RD02BT
Mach2 lynkobling M22x1,5 ISO hunpart udv. gevind
LDC-007-B-0-00-S50-0-0 køler 125 l/min-0,18 kW/ C 24 Vdc, 5
Mach2+4 lynkobling M22x1,5 NS hunpart udv. gev.
LDC-011-B-0-00-S50-0-Z køler 150 l/min-0.30 kW/ C 24 Vdc 5
TT 16 Køler 12 VDC 200 LPM 0.39 kW/C med bypass