Højtryksfilterelement - FHP - 25my absolut - HP0653-A25-A-N
Artikelnummer:
HP0653A25AN
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
Brand Name
MP Filtri
Diameter hole
25 mm
Diameter outer
47 mm
Filtration
Absolute
Filtration degree
25 my
Flow rate nominal LMin
94 lpm
Model code
HP0653-A25-A-N
Pressure max.
20 bar
Sealing material
NBR
Temperature max.
+110 °C
Temperature min.
-25 °C
Total length
223 mm