HM011/210
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
12 varianter
Utvald variant:
HM011/210
Cetop3 pressure relief valve P->T 5-210 bar
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Brand Name
Atos
Contamination level max.
20/18/15 - ISO 4406
Flow rate nominal LMin
60 lpm
Model code
HM-011/210
NG ISO-size
NG06
Oil viscocity recommended
15 - 100 cSt
Pressure max.
350 bar
Pressure setting max.
210 bar
Pressure setting min.
5 bar
Standard ISO
ISO 4401
Temperature max.
+80 °C
Temperature min.
-20 °C