HFR2S0600300250
Pakkauskoko:
0 pcs
Pienin tilausmäärä on:
1 pcs
Asennusmitta
450 mm
E
G 3/8 BSP
Halkaisija sylinteri
60 mm
Halkaisija ulko
70 mm
Halkaisija varsi
30 mm
Iskunpituus
250 mm
Mallikoodi
HFR2S0600300250
Paine max.
210 bar
Pinta
Uncoated
Silmän halkaisija
25.25 mm
Silmän leveyssylinteri
70 mm
Silmän yläleveys
45 mm