GE35DO2RS
Pakke str.:
0 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
8 varianter
Valgt variant:
GE35DO2RS
Joint bearing
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter inner
35 mm
Diameter outer
55 mm
Outer height
25 mm
Outer ring width
20 mm
Package size
0 pcs
Barcode
Gross weight
0,22 Kg
Net weight
0,22 Kg
Country of origin
Intrastat code
Product information
Sperical bearings. Type "2RS" has dual dust seal.
Others has been looking for
Kontramøtrik t/cylinder KH30
Kontramøtrik t/cylinder KH30
Partnumber:
RESH30/KONTR
Package size:
1,2mm støttering BU30-50 OR 24,2x3,0