Coupling 1/2, M24x1,5 fem. 16S 8G-16FDHORX45 Gates MegaCrimp
…
Läs mer
Artikelnummer:
G0816RO24A45
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
13 varianter
Utvald variant:
G0816RO24A45
PLUG20M
Specifications
Dimensions and shipping
A
85,9 mm
Angle
45 °
B
48,4 mm
DN
12 mm
Diameter pipe
16 mm
E
21,6 mm
H
30 mm
Model code
8G-16FDHORX45
Temperature max.
+100 °C
Temperature min.
-35 °C
Torque tightening
62 - 68 Nm