FXWE25SR1
Förpackningsstorlek:
1 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
6 varianter
Utvald variant:
FXWE25SR1
Stud elbow 90° - ø25S x 1" BSP
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Angle
90 °
Brand Name
Stauff
Diameter pipe
25 mm
Material
Steel
Model code
FI-WE-25SR-W3
Safety factor
4
Series
S
Temperature max.
+120 °C
Temperature min.
-40 °C
Förpackningsstorlek
Streckkod
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
deu
Intrastat artikelkod
Produktinformation
Stud elbow 90° - ø25S x 1" BSP