FXRVZ10SR38WD
Förpackningsstorlek:
1 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
10 varianter
Utvald variant:
FXRVZ10SR38WD
Check valve (->) - ø10S x 3/8" BSP - 1 bar - WD seal
Tillbehör (4)
Cutting ring - ø10L
Varenummer:
FIDS10LS
Omløber - ø10S - M18x1.5
Varenummer:
FIM10S
Dobbelt skærering WDDS - ø10L/S - pakning
FIWDDS10LS
M10S nut ø10 M18x1,5
M10S
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Brand Name
Stauff
Corrosion resistance
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
Diameter pipe
10 mm
Material
Steel
Model code
FI-RVZ-10SR-WD-B-W3-1
Pressure max.
400 bar
Pressure opening
1 bar
Safety factor
2.5
Series
S
Temperature max.
+90 °C
Temperature min.
-20 °C
Thread
G 3/8 BSP
Pakke str.
Stregkode
Brutto vægt
0,106 Kg
Netto vægt
0,106 Kg
Oprindelsesland
deu
Intrastat varekode
Produkt information