FXRSW22LR34WD
Package size:
1 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
SEE OTHER VARIANTS
2 variants
Chosen variant:
FXRSW22LR34WD
Banjoadapter 22L, G3/4''
Tillbehör (3)
Cutting ring - ø22L
Varenummer:
FIDS22L
Skärring dubbel mjuktätad, WDDS, 22L
Varenummer:
FIWDDS22L
Mutter 22L (M30x2)
M22L
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Angle
90 °
Brand Name
Stauff
Corrosion resistance
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
D1
22 mm
Diameter pipe
22 mm
Dimension i
16 mm
L
34,5 mm
L1
43,5 mm
L2
27 mm
L3
48 mm
L4
24 mm
Material
Steel
Pressure max.
250 bar
REACH compliant
Yes
RoHs compliant
Yes
S1
36 mm
S2
32 mm
S3
36 mm
Safety factor
2.5
Sealing material
NBR
Series
L
Surface treatment
Zinc-Nickel plated
Temperature max.
+100 °C
Temperature min.
-35 °C
Thread T1
G 3/4 BSP
Thread outer
G 3/4 BSP
Type
Forged
d2
32,9 mm
i
16 mm