Straight bulkhead - ø10L - with lock nut FI-GS-10L-W3-SKM
Temperature/pressurereduction:
-40°C - +120°C = 0%.
+120°C - +150°C = 11%.
+150°C - +175°C = 15%.
+175°C - +200°C = 19%.
+200°C - +250°C = 28%
Varenummer:
FXGS10LSKM
Pakke str.:
1 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
Dobbelt skærering - ø10L
Artikelnummer: FIDS10LS
Diameter rør
10 mm
Dimension L7 max
16 mm
Gevind udvendig metrisk
M16x1,5
Korrosions resistens
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
L
52 mm
L1
25 mm
L2
10 mm
L3
43 mm
L4
28 mm
Materiale
Steel
Model kode
FI-GS-10L-W3-SKM
Mærke navn
Stauff
Overfladebehandling
Zinc-Nickel plated
REACH compliant
Yes
RoHs compliant
Yes
S1
22 mm
S2
22 mm
S3
19 mm
Serie
L
Sikkerhedsfaktor
4
Temperatur maks.
+120 °C
Temperatur min.
-40 °C
Tryk maks.
500 bar
Vinkel
0 °
d1
10 mm
d2
8 mm
Förpackningsstorlek
Streckkod
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
DEU
Intrastat artikelkod
Temperature/pressurereduction:
-40°C - +120°C = 0%.
+120°C - +150°C = 11%.
+150°C - +175°C = 15%.
+175°C - +200°C = 19%.
+200°C - +250°C = 28%