FXGE30SR114DF
Förpackningsstorlek:
1 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
13 varianter
Utvald variant:
FXGE30SR114DF
Specifications
Dimensions and shipping
Angle
0 °
Dimension i
20 mm
L
57 mm
L1
70 mm
L2
23,5 mm
Material
Steel
S1
50 mm
S2
50 mm
Series
S
Thread T
G 1.1/4 BSP
Torque tightening
580 Nm
d1
30 mm
d2
25 mm
i
20 mm