FXGE25SR34WD
Förpackningsstorlek:
0 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
41 varianter
Utvald variant:
FXGE25SR34WD
Stud fitting - ø25S x 3/4" BSP - WD seal
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Angle
0 °
Brand Name
Stauff
Diameter pipe
16 mm
Dimension i
8 mm
L
295 mm
L1
375 mm
L2
145 mm
Material
Steel
S1
19 mm
S2
19 mm
Series
S
Thread T
G 1/8 BSP
Torque tightening
25 Nm
d1
8 mm
d2
4 mm
i
8 mm