FXGE10LR38DF
Förpackningsstorlek:
1 pcs
Minsta beställningskvantitet:
1 pcs
SE ANDRA VARIANTER
18 varianter
Utvald variant:
FXGE10LR38DF
Adapter Rak, Utv-M16x1.5, Utv-G 3/8''
Specifications
Dimensions and shipping
D1
10 mm
D2
7,9 mm
Diameter rör
10 mm
Dimension i
12 mm
Gänga utv.
G 3/8 BSP
Gänga utv. metrisk
M16x1,5
L
31,5 mm
L1
39 mm
L2
12,5 mm
Märke namn
Stauff
S1
22 mm
S2
19 mm
Serie
L
Temperatur max.
+400 °C
Temperatur min.
-60 °C
Thread T
G 3/8 BSP
Tillverkningsmaterial
Steel
Tryck max.
315 bar
Vinkel
0 °
i
12 mm
Åtdragning moment
80 Nm