FG1/2X30/13
Package size:
0 pcs
Min. order quantity is:
1 pcs
OR15.88X2.62 NBR90
Artikelnummer: 15.88X2.62S
Angle
0 °
Bolt dimension
M6x16 mm
Brand Name
Walvoil
Diameter Weld butt
13 mm
Holes circle
30 mm
I
30 mm
Material
Steel
Model code
FG1/2X30/13
Number of bolts
4
O-ring
15,88X2,62S mm
Pressure max.
315 bar