FEGED10LN14
Pakke str.:
1 pcs
Min. bestillingsenhed er:
1 pcs
SE ANDRE VARIANTER
2 varianter
Valgt variant:
FEGED10LN14
Stud fitting - ø10L indv x 1/4" NPT - o-ring seal
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Angle
0 °
Brand Name
Stauff
Diameter pipe
10 mm
Model code
FI-EGED-10L1/4N-V-W3-DKO
Pressure max.
315 bar
Safety factor
4
Series
L
Temperature max.
+100 °C
Temperature min.
-20 °C